הרצאות ופגישות במסגרות קבוצתיות

סדנאות

בסדנא של מספר מפגשים תינתן להורים האפשרות להרחיב את הידע שלכם בנושאי חינוך, פסיכולוגיה, הורות ומשפחה. לפתח את המודעות ההורית לצרכים השונים של ילדיכם בתקופות התפתחות שונות.

  • לאפשר לכם לרכוש כלים ומודלים ולפתח מיומנויות לשיפור תפקידכם ההורי.
  • ללמוד איך לדבר עם הילדים בצורה כזאת שהם ישמחו להקשיב לכם, ולהקשיב לילדים בצורה כזאת שהם ישמחו לדבר אתכם.
  • ללמוד כיצד לתווך לילד את עצמו ואת סביבתו. איך לפתור קונפליקטים, לנהל רגשות ועוד.
  • לזהות צרכים ובעיות ולאתר דרכים וכלים להתמודדות.
  • לאפשר לכם בדיקה מחודשת של ערכים, אמונות, ציפיות ומטרות בדרכי גידול וחינוך ילדים.
  • לאפשר לכם להתבונן בחוויית ההורות ובמשמעויותיה לגביכם ולגבי ילדיכם.
  • להעשיר את חוויית ההורות, ההנאה והסיפוק מגידול ילדים.

לקבוצה יש כוח רב. משתתף בקבוצה מגלה שבעיותיו דומות לאלו של אחרים, "צרת רבים נחמת יחיד". בקבוצה ישנם יחסי גומלין קבוצתיים שמעניקים כוח ליחיד, עידוד, תמיכה ופרספקטיבה. האפשרות לשתף ולחלוק במחשבות וברגשות מקדמת למידה והתפתחות משמעותיות.

ככל שתדעו יותר, תהיה לכם משפחה מאושרת יותר.

הסדנאות מתקיימות אחת לשבוע למשך שעתיים 6 מפגשים עד 12 זוגות. (אפשר גם רק הורה אחד)

סדנת הורים- כל הכלים היישומים לגדל ילדים בריאים נפשית ופיזית. ילדים בחוסן ללא קשיים התנהגותים וחברתיים. כל סודות התקשורת הטובה. לילדים בטווח גילאים דומה (2 סוגי קבוצות: גיל הרך – עד גיל 10, וגיל ההתבגרות).

סדנה לזוגות- פיתוח תקשורת אפקטיבית בין בני הזוג ושכלול יכולתכם לפתור קונפליקטים ואי הסכמות. חיזוק קשר הנישואין, טיפוח החברות והעמקת תחושת האינטימיות. פיתוח אווירה רגשית חיובית בין בני הזוג.

סדנת זוגיות לפני ואחרי הלידה הראשונה– כ65% מזוגות מדווחים על ירידה באיכות הנישואין לאחר הולדת הילד הראשון. מתוך כלל הזוגות המתגרשים אחוז גבוה מתגרשים לאחר לידת הילד הראשון. בואו לא נהיה בסטטיסטיקה הזו. אם נתכונן ללידה ולתינוק מבחינה רגשית, מחשבתית, חלוקת תפקידים ומטלות. הגדרת ציפיות. חששות דאגות ופחדים. כל מה שהתינוק צריך בשנה הראשונה, כולל תזונה שינה ותנאים להתפתחות תקינה. הסכמה על דרכי . תקשורת חיובית בניכם והעמקת החברות במקום צבירת אכזבות וכעסים (מה שקורה בדכ לאחר הלידה).

סדנה להעצמה נשית- לנשים בכל גיל ובכל סטטוס. הליך מעמיק חוויתי ומעצים. להתחבר לעצמך. להבין אותך. מה באמת את רוצה וצריכה. להתנתק מחשיבה והתנהגות תוקעת. ללמוד לזהות חולשות ועוצמות. אילו דברים עושים לך רע ואילו טוב. קבלת כלים בתקשורת ומנהיגות. הסדנה כוללת דמיון מודרך וקלפים.

אני מזמינה אתכם לקבוצה אינטימית המציעה מרחב בטוח ללמידה, שיתוף ותמיכה באווירה נעימה, עם הומור וכלים מעשיים רבים.

הרצאות

הרצאות בנושא חוסן איך לגדל ילד בwell being (לפי ארגון הבריאות העולמי). שיטה שפותרת קשיי התנהגות ועוזרת לגדל ילד עם בטחון עצמי, שיש לנו איתו תקשורת טובה, שהוא מקשיב לנו ומשתף אותנו. הרצאה בת שעה וחצי.

הרצאה על גיל ההתבגרות-אפשר לעבור אותו בלי מרד. על מורכבות הגיל ופתרונות מעשיים. איך לקרב אלינו את הילד ההולך ונעלם. איך לדבר שהילד ירצה להקשיב ולהקשיב שהילד ירצה לדבר.

הרצאה בנושא מיניות- חינוך למיניות בריאה. על מיניות בעידן המסכים. דימוי גוף, זהות מגדרית, פורנוגרפיה, מניעת אלימות מינית וכל מה שמפחיד הורים בעידן שאין לנו שליטה על תכנים שילדינו נחשפים.  

הרצאה בנושא ניהול כעסים מאין בא הכעס ומה תפקידו וכיצד לשלוט בו במקום שישלוט בנו. הרצאה בת שעה וחצי.

 

רוצים שינוי? בואו נתחיל

פטרישיה פארי | הנחיית הורים ומשפחה | 050-548-6200

פטרישיה פארי | הנחיית הורים ומשפחה | 050-548-6200