דמיון מודרך ו-NLP

שיטת ה-NLP היא דרך בעזרתה ניתן להשיג תוצאות חדשות ורצויות בחיים שקודם לכן לא היו בהישג ידנו. ה-NLP עובד על שינוי של דפוסי פעולה ש”מנהלים את חיינו” ועל הפיכתם לדפוסי פעולה שמשרתים אותנו ואת רצונותינו.
במהלך חיינו, כולנו חווים חוויות שנשמרות במוחנו ובתת-המודע שלנו והן אלו שמשפיעות על התפקוד שלנו, על החשיבה שלנו, על ההרגשה שלנו ובעיקר על המשמעויות שאנו נותנים למה שקורה לנו בחיים. פעמים רבות, בלי להיות מודעים לכך, אנחנו יוצרים לעצמנו דפוסים שאינם תורמים לתפקוד שלנו ואף גורמים לנו סבל.

מהו דמיון מודרך

דמיון מודרך הוא סוג של מדיטציה, הרפיה ואפילו סוג קל של היפנוזה. בעזרתו ניתן לחדור למעמקי נפשו של האדם ולגלות דברים שצפים מן התת-מודע – דברים שלא היו יוצאים בשיחה רגילה. בעזרת שיטה זו, אני יכולה להגיע לאנשים ולילדים שלא מודעים למה שמציק להם, ולצאת למסע מעניין בתת-מודע. באמצעות הבינה של בני האדם והדמיון הרב שלהם, ניתן ליצור מציאות חדשה ואחרת ולהבין דברים טוב יותר, וכך להביא לשינוי מהותי. המוח שלנו מתייחס בצורה דומה לדמיון ולמציאות, ולכן מחשבה מייצרת גם מציאות. אפשר להתרחק ממציאות לא רצויה לנו וליצור מציאות שכן רצויה לנו, מציאות שאנו מייחלים לה. באמצעות דמיון מודרך, ניתן ליצור אינטראקציה בין המודע לתת-מודע, להשתחרר מכל שליטה ולהשיג רוגע, נעימות והרפיה, וכך קל יותר להשיג מטרות.

טיפול ב-NLP דברים שכדאי לדעת

בזמן דמיון מודרך ישנה הרפיה מוחלטת של הגוף, התודעה שלנו משוחררת, וכך בדיוק ניתן ליצור קשר עם התת-מודע ולגייס את כל החושים למען מטרה זו. בזמן הדמיון המודרך אנו משתמשים בכל חמשת החושים שלנו וכך מתקשרים עם מחשבות בלא-נודע. בצורה זו אנו יכולים להיזכר באירועים שקרו בזמנים עברו, אירועים שחוסמים אותנו, להתייחס לחוויות כאובות מן העבר, חוויות אשר מונעות מאיתנו להתקדם. בעזרת טיפול ב-NLP נוכל ליצור שינויים במחשבה, לשנות מעשים, לגלות מהם המכשולים שלנו וכיצד מתגברים עליהם. דמיון מודרך מסייע לטפל בפחדים, במכשולים, באובססיות, ומשחרר אותנו מרגשות אשמה. שיטה זו מועילה גם להפגת כאבים שונים שהאדם סוחב ושלא נמצאו להם סיבות רפואיות (כגון מגרנות או כאבי גב), להתאוששות מטראומות, לגמילה, ובכלל, מדובר בחוויה מרתקת לכל אדם.

אני מלמדת הורים איך לעשות לילדיהם דמיון מודרך למטרות שונות כגון הצלחה במבחנים, התמודדות עם חרדות, הירדמות נעימה לפני השינה ועוד.

רוצים שינוי? בואו נתחיל

פטרישיה פארי | הנחיית הורים ומשפחה | 050-548-6200

פטרישיה פארי | הנחיית הורים ומשפחה | 050-548-6200