טיפול זוגי קצר עם תובנות לטווח ארוך.

הגישה שלי מעשית, שמתמקדת בשינוי ציפיות, תפיסות והתנהגויות ומוליכה את הזוג לפעול אחרת מבעבר. תוך זיהוי והתיחסות לרגשות אני מלמדת מיומנויות תקשורת, כדי לשפר את ההתאמה בין רגשותיהם של המטופלים להתנהגותם.
אני לא שופטת או בוררת ולא קובעת מי הצודק. כל אחד מבני הזוג לומד להכיר את עצמו טוב יותר, את העוצמות והחולשות שלו, את החלק שיש לו בפתרון הקונפליקטים, במקום להאשים את האחר. התמודדויות עם נושאים שונים כגון:
מאבקי כוחות ואגו
בדידות רגשית
ריחוק מיני
קשרים מורכבים עם משפחות המוצא
קושי להתחייב
קשיים בהורות
אי הסכמה על חלוקת מטלות ותפקידים
וורקוהוליות
שעמום
תלות
ריבים וויכוחים מרובים
משברי גיל
משברי אמון 
רגשות עויינים: קנאה, ביקורתיות, כעסים

הם חלק מקשיים שמתמודדים עימם זוגות רבים.

מריבות ויחסים עכורים כשיש ילדים גורמים להם נזק קשה שלעיתים לא ניתן לשקמו והם לוקחים עימם את המסרים וההתנהגויות לזוגיות שלהם ומעבירים הלאה לילדיהם. השפעות מידיות יהיה ניתן לראות בילד כמו חולי ללא סיבה לעתים קרובות, הרטבה, הפרעות שינה ואכילה, בעיות חברתיות בבית הספר או כל בעיה התנהגותית. לא פעם קורה שמביאים אלי ילד "בעייתי" לטיפול ומקור הבעיה הוא היחסים בין ההורים.

הצלחת הטיפול

קודם כל להגיע. עצם ההתייצבות לפגישה הראשונה הוא פתח להצלחה. ככל שתהיו מחויבים ונחושים יותר לפתרון הבעיה שלכם וככל שתגיעו לפגישות באופן עקבי, תהיו פתוחים לשינויים ומוכנים לשתף פעולה – כך תגדילו את סיכויי ההצלחה של הטיפול. גם אם אחד מבני הזוג מסרב להגיע, עדיף שתגיעו לבד לקבל הכוונה. שינויים שיחולו בכם יראו מיד ועל פי רוב יגייסו את בן הזוג. יש לי היכולות להגיע לכל סוגי האנשים ולדעת איך לעזור לכולם.

רוצים שינוי? בואו נתחיל

פטרישיה פארי | הנחיית הורים ומשפחה | 050-548-6200

פטרישיה פארי | הנחיית הורים ומשפחה | 050-548-6200